رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ ساعت:٠٩:٣٨ شماره خبر:٥٦٢٦٨٠
     

سفارت آمریکا در عراق در آتش خشم مردم سوخت / ۱۰ نفر در تیراندازی آمریکایی‌ها زخمی شدند / سفیر آمریکا در عراق نیست


معترضان خشمگین درب ورودی سفارت آمریکا را به آتش کشیدند و وارد سفارت آمریکا شدند، شعله‌های آتش و دود از داخل ساختمان دیده می‌شود.

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حملات اخیر آمریکا به مواضع حشد شعبی برگزار شد.

شهروندان عراقی پس از تشییع پیکر‌های شهدا، اقدام به نصب چادر در برابر سفارت آمریکا در بغداد کردند.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حشد الشعبی تصمیم به اعتصاب گسترده در برابر سفارت آمریکا گرفتند، آن‌ها بر ضرورت بسته شدن سفارت آمریکا و بیرون راندن نظامیان این کشور تاکید کردند.

سفارت آمریکا در عراق در آتش خشم مردم سوخت / ده‌ها هزار نفر مقابل سفارت / آمریکا از تو انتقام می‌گیریم + فیلم و تصاویر
معترضان عراقی پرچم‌های خودشان را بر دیوار سفارت آمریکا در بغداد نصب کردند؛ نیرو‌های امنیتی سعی دارند معترضان خشمگین را در مقابل سفارت آمریکا مهار کنند؛ معترضان پلاکارد‌هایی در دست دارند که روی ان‌ها نوشته «آمریکا از تو انتقام می‌گیریم».

سفارت آمریکا در عراق در آتش خشم مردم سوخت / ده‌ها هزار نفر مقابل سفارت / آمریکا از تو انتقام می‌گیریم + فیلم و تصاویر

معترضان خشمگین درب ورودی سفارت آمریکا را به آتش کشیدند، کابین نگهبانی سفارت آمریکا به اتش کشیده شد. شعله‌های آتش و دود از داخل ساختمان دیده می‌شود؛ صدای تیراندازی از داخل سفارت شنیده می‌شود.
«قیس الخزعلی» دبیرکل عصائب اهل الحق عراق که امروز در جمع تشییع‌کنندگان پیکر‌های شهدای تجاوز هوایی روز یکشنبه آمریکا به مقر‌های الحشد الشعبی در استان الانبار حضور یافت، در جمع تحصن‌کنندگان مقابل سفارت آمریکا سخنرانی کرد.

وی ضمن محکوم کردن بمباران مقر‌های الحشد‌الشعبی در استان الانبار، گفت: سفارت آمریکا در بغداد مکان حقیقی حمایت از گروه‌های جوکر و خرابکاران است.

وی با اشاره به نقش سفارت آمریکا در منحرف کردن تظاهرات‌های مسالمت‌آمیز مردمی در عراق از مسیر خود و خرابکاری عناصر نفوذی گفت: اینجا، مکان توطئه‌چینی علیه عراق است و مکان حمایت از جوکر و خرابکاران است.
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج