رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ ساعت:١٠:٤٤ شماره خبر:٥٣٦٦٣٨
     

ثبت 352 حادثه ویژه طی هفته گذشته/ بیش از یک هزار نفر مصدوم شدند


سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به ثبت 352 حادثه ویژه طی هفته گذشته گفت: در این مدت بیش از یک هزار نفر در حوادث مصدوم شده‌اند.

سخنگوی اورژانس کشور در ارتباط با حوادث هفته گذشته اظهارداشت: طی این مدت در مجموع 352 حادثه ویژه در سامانه مرکز مدیریت عملیات بحران ثبت شد که در پی این حوادث یک هزار و 8 نفر مصدوم شدند.

وی گفت: از مجموع یک هزار و 8 نفر مصدوم این حوادث ویژه، 895 نفر توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و 113 نفر نیز در محل درمان شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: از مجموع 352 حادثه ویژه ثبت شده طی هفته گذشته، 116 مورد حوادث ترافیکی (معادل 33 درصد از کل حوادث ثبت شده) و 236 مورد حوادث غیرترافیکی (معادل 67 درصداز کل حوادث ثبت شده) که بودند.

خالدی در ادامه گفت: مهمترین حوادث ویژه ثبت شده طی هفته گذشته مربوط به تصادف زنجیره ای 5 خودرو در محور شیراز ـ بلوار هفت تنان)، تصادف تریلی با ون در شهریار، تصادف کامیون با مینی بوس در محور قدیم آمل به بابل، ریزش آوار اندیمشک  و واژگونی مینی بوس حامل دانش آموزان پسر در شهرستان  نکا بود.

وی در ادامه افزود: طی هفته گذشته، 66 مصدوم طی 52 ماموریت، توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی انتقال یافتند و 61 ماموریت به علت مسمومیت با گازco در سطح کشور در سامانه ثبت حوادث ثبت گردید که منجر به اعزام 95 مسموم به مراکز درمانی و درمان سرپایی 26 نفر در محل حادثه شد.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج