رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ ساعت:٠٩:٤٠ شماره خبر:٥٦٢٦٨١
     
یک منبع آگاه در گفتگو با دانشجو مدعی شد؛

انتخاب شریعتی به‌عنوان گزینه نهائی سرپرستی هلال‌احمر


یک منبع آگاه در استانداری خوزستان از انتخاب شریعتی استاندارخوزستان به‌عنوان گزینه نهائی، سرپرست جمعیت هلال‌احمر خبر داد.

یک منبع آگاه در استانداری خوزستان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در مورد خبر انتصاب غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان به عنوان گزینهسرپرست جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به اینکه شنیده ها حکایت از آن دارد که وزیر کشور به دنبال معرفی سیدسلمان سامانی، سخنگوی این وزارتخانه به عنوان سرپرست و رئیس هلال احمر بود، اما رئیس جمهور به شدت با این گزینه مخالف است و نظر شخص روحانی انتخاب و انتصاب شریعتی استاندار خوزستان به عنوان سرپرست هلال احمر گزینه مناسبی است.

گفتنی است:پس از استعفای علی اصغر پیوندی رئیس سابق هلال احمر، اعضای شورای این جمعیت نوروزی و سامانی را به عنوان کاندیدای ریاست هلال احمر به رئیس جمهور معرفی کردند، البته با گذشت چند هفته هنوز رئیس جمهور نه با استعفای پیوندی موافقت کرده و نه هیچ یک از کاندیدا‌ها را به عنوان رئیس جمعیت انتخاب کرده است.

با وجود آن که همه منتظر بودند رئیس جمهور با انتصاب یکی از کاندیدا‌ها به عنوان رئیس هلال احمر موافقت کند، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که وی به دنبال سرپرستی جدید جز دو کاندید اعلام شده برای جمعیت هلال احمر است.
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج